środa, 15 czerwca 2011

65. Henio
       Koty, które mają swój dom  to mają dobrze. Mają pełne miseczki ,ręce do głaskania i do przytulania , i swoje miejsce do spania, z którego zazwyczaj nie korzystają . A jeszcze fochy mają jak im się zdjęcie próbuje zrobić  ... O, tak jak dziś mój Henryczek 

Idź sobie...śpię

Znowu przylazła....śpię .

Nie słyszała ? Śpię !

WYNOCHA !! 

8 komentarzy:

 1. Jaki słodzinek :))) To prawda, że te nasze kociaki mają słodkie życie, mam porównanie bo przychodzą do nas na parapet trzy bezdomne kociaki (mama, tata i syn) trzy razy dziennie muszę im sypnąć jedzonko bo chodzą jak im się podoba :) czasem przyjdą całą rodziną w jednym czasie :)) a mój kotek tylko spogląda na nie od drugiej strony okna, z ciepłego i bezpiecznego domku :)) Ale się rozpisałam :)) o kotach to można by pisać godzinami :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki słodki! A daje się głaskać? Bo moja gadzina niestety nie... ale za to gryzie niczym pies! Czyli mam dwa w jednym:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak to już z tymi tygryskami jest - lubią stroić fochy;-)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. marzycielka- masz rację ja też mogę o kotach godzinami gadać :-)
  jm - lubi głaskanie gdy ma na to ochotę, jak nie to sobie idzie lub spogląda krzywo. Zęby pokazuje gdy ma dość czesania, jak się mu nie da spokoju ugryzie.
  Jola - mimo to i tak je kochamy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest rewelacyjna, uwielbiam te kocie miny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj jaki ten Heniu jest puszysty i przytulaśny. Ja bym go chyba nie wypuścił z rąk bo jest taki przepiękny ciągle bym go głaskał a te jego fochowe miny to jego największa uroda.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry. Czy Pani wie że ja ciągle tu powracam i patrzę na Henia? Proszę o kolejną sesję bo Henio jest normalnie tego warty.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć Henio! Pozdrawiam i dużo uśmiechów dla Pani Mięty.
  ^. .^

  OdpowiedzUsuń