poniedziałek, 15 sierpnia 2011

72. Zdjęcia zniknęły ...

 Wszystkie zdjęcia zniknęły z  mojego blogu . Nawet te z zeszłego roku . Nie wiem czemu  .... Może tylko ja ich nie widzę ??

4 komentarze:

 1. na zaprzyjaźnionym forum na którym jestem niektózy uzytkownicy tez tak mają, wstawiasz je na jakiś serwis czy wgrywasz z dysku? może tens erwis padł

  OdpowiedzUsuń
 2. az poleciałam sprawdzić do siebie, ale u mnie jest w porządku. Nie wiem jaka może być przyczyna, ale jedno jest pewne: od dłuższego czasu coś się dzieje z bloggerem, albo nie mozna wejsć na swojego bloga, albo dodawać komentarzy, albo fotki znikają... Makabra!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wgrywam z dysku od siebie.Nie wiem co się dzieje .Na innym blogu-grupowym fotki są .Więc to nie jest chyba wina mojego kompa .

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, ten problem ze zniknięciem w starszych postach fotek miałam już około maja br. Pododawałam tyle ile mogłam. Większość mam wciąż w komputerze, ale jest to czasochłonna praca i męcząca, więc w starszych latach odpuściłam sobie. Nie umiem wytłumaczyć dlaczego tak się stało? Blogger miał kilka miesięcy temu poważną awarię i to wtedy działy się "cyrki". Trudno. ;)

  OdpowiedzUsuń