środa, 24 lipca 2013

119. Pytanie..

 Strasznie dawnio mnie nie tu było. Poztaram sie poprawić. Myślę, że z Wrześniem wrócę do częstszego bywania i u siebie i u innych.  I właśnie z powodu zaległości w odwiedzaniu zaprzyjaźnionych blogów mam  problem.
  Miałam wszystkie adresy ulubionych blogów zapisane w witrynie : "Google Reader"- tzw. czytnik google . Dzięki któremu mogłam śledzić wszystkie wpisy od paru lat . Od 01.07 tego roku ten fajny dla mnie"produkt" został wyłączony na stałe. Podają stronę ze spisem "alternatywnych zamienników" jednak iż jest to wyłacznie po angielsku ,a ja nie wszystko tam rozumiem, a używanie automatycznego tłumacza nie jest zbyt udane. I tu moje pytanie, czy może ktoś mi polecić cos w zamian ? Może ktoś korzysta z czegoś podobnego do"Google Reader" i jest równie zadowolony ?
 Poniżej ów spis

Pozdrawiam serdecznie :)

8 komentarzy:

 1. Hej! Sama bardzo żałuję, że nie mogę korzystać z czytnika. Ale nie zagłębiam się daleko.
  Wszystkie, najbardziej bliskie mi blogi, mam na pasku bocznym i tam mam świeże informacje co i u kogo:-)
  Pozdrawiam Ciebie Mięto bardzo gorąco:-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomóc nie mogę. Sama mam problem z google+. konta zlikwidować nie mogę, bo tym samym zlikwiduję blogi. Cóż, potentaci rządzą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja zlikwidowalam google + i bloga mi nie wykasowalo...ale na Boga nie pamietam juz jak.No ale ja jako ciemna masa dalam rade to pewnei kazdy dojdzie ;)

   Usuń
 3. No właśnie..zmiany niby na lepsze, a w rzeczywistości namieszali. Chyba jednak muszę zrobić porządek w pasku z ulubionymi linkami, tam mam chyba z tysiac pięćset sto dziewiećset he he

  OdpowiedzUsuń
 4. ja używam feedly.com, jest bardzo podobny, ma dużo fajniejsze sposoby podglądu postów

  Pozdrawiam Emila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, sprawdzę sobie :)

   Usuń
  2. ja probuje the old reader...sama nie wiem czy ok czy nie jakos na razie nie jestem przekonana...

   Usuń
  3. Próbuję ten co Emili poleciła : feedly.com zobaczymy jak się sprawdzi,

   Usuń