czwartek, 22 lutego 2018

178. Lutowy hafcik.

Witam:)
   Dziś pokażę efekt mojej pracy nad 3 zadaniem z zabawy Hafty i przysłowia u Splocika.
Przysłowia były takie:

1. W miłości, dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę.
2. Naprzędła kotka półtora motka, kot się rozigrał, motki pozrywał.

   Oba bardzo mi sie podobały i do obu znalazłam fajne wzorki. Niektóre z dziewczyn biorące udział w zabawie pewnie po dwa obrazki zrobią :) Ja bym jednak nie zdążyła czasowo.
 Po dość długim czasie bicia się z myślami(jak zawsze nie mogę się zdecydować) wybrałam przysłowie nr.1  Wybrałam hafcik z zakochanymi słonikami. Dlaczego? A dlaczego nie?
Jak swiat długi i szeroki,każde stworzenie na tym naszym świecie prędzej czy później poczuje, że nie chce być już samo, tylko szuka tej swojej drugiej połówki. Jedni tworzą pary na całe życie inni nie,tak to już bywa. Ale miłość jest szczególna i wyjątkowa, każdy chce być kochany.I należy o tym pamiętać jak najdłużej. A słonie podobno mają dobrą pamięć :)
Oto moje słoniki:

 Dodatkowymi ściegami,które trzeba było wykonać były łańcuszki nie wybrane w styczniu. Na obrazku zielona trawka jest wykonana łancuszkiem zwykłym i łańcuszkiem drabinką.
Pozdrawiam serdecznie-Mięta :)

4 komentarze:

 1. Słodkie słoniki. :)
  Bardzo fajnie umotywowałaś wybór.
  Jeśli tylko masz ochotę, to oczywiście możesz wyszywać dwa obrazeczki. Ponieważ można dołączyć do zabawy w każdym momencie, to można także wyszywać po terminie danego zadania. Jednak proszę daj znać, gdy wyszyjesz coś zaległego abym mogła podlinkować do odpowiedniego wpisu.
  Pozdrawiam ciepło.
  splocik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)Jeśli się zdecyduję napewno dam znać :)

   Usuń