czwartek, 3 stycznia 2019

216. Troszkę chaotycznie :)

Witam:)

  W nocy śniegiem posypało.Wiało strasznie, ale nadal jest biało:)
Lubię taką zimę, białą z małym mrozem:)

   To mój pierwszy wpis w tym roku i nie będę robić podsumowania za zeszły rok, ponieważ nie potrafię porządnie wszystkiego połączyć jak należy w jedną sensowną całość. Nie będę też wymyślać postanowień na ten rok, dlatego, że zazwyczaj nic mi z tego nie wychodzi. Zakręcona jestem jak chiński paragraf i chaos mam w głowie.W zasadzie to wszędzie dookoła jakby tak się dokładniej przyjrzeć to jest chaos. Przynajmniej mój jest na tyle miły, że jest uporządkowany. Ja zawsze wiem gdzie co mam. A goście..no cóż, gościom nie musi się to wcale podobać. Dawno już wyrosłam z przekonania, że muszę mieć wszystko pochowane, bo jak to wygląda gdy ktoś przyjdzie, a ja mam  trzy różne projekty rozgrzebane i wszystko leży na widoku. Swoją drogą bardzo lubię film "Teoria chaosu"z 2005r
 • Chaos - istnieje ścisłe powiązanie między porządkiem a chaosem. Jeden stan prowadzi do innego w procesie dynamicznych przemian. Nie należy unikać chaosu. Przeciwnie, należy wykorzystywać chaos, w celu samoorganizacji systemu dzięki występowaniu atraktora

W zasadzie to ja nie o tym chciałam. Hym...a o czym?...........
 Już wiem :)
Chciałam napisać, jakie zabawy blogowe będę kontynuować w tym roku i na jakie się zapisałam.
To zaczynam:
Po pierwsze- nadal mam zamiar brać udział w lekcjach Szydełka tunezyjskiego dla początkujących. Jestem w trakcie zadania osiemnastego.(banerek na pasku)
Po drugie- zapisałam się na kolejną edycję "Hafty i przysłowia"do Splocika, o czym pisałam tutaj .(banerek na pasku)
Jest już podane pierwsze przysłowie, w zasadzie  dwa do wyboru na styczeń.
Po trzecie- zapisałam się do kolejnej zabawy hafciarskiej- Choinka 2019. To bardzo fajny pomysł ,spodobał mi sie w ubiegłym roku gdy podziwiałam prace u koleżanek blogowych :)(banerek na pasku)
Po czwarte - mam zamiar zrobić kilka kartek na wielkanoc,według wytycznych Ani (banerek na pasku)
Po piąte- mam zamiar wziąć częściej niż raz, udział w nowej zabawie u Reni "Polszczyzna i rękodzieło" (banerek na pasku)
Po szóste- tak mi się podobała zabawa fotograficzna w zeszłym roku  u Czarnej Damy ,że zapisałam się na  zupełnie nową zabawę- ...wymianka kartkowa .(banerek na pasku)
Po siódme - które powinno być albo pierwsze, albo drugie będę zaglądać systematycznie(postaram się) na stronę Zrób to sam . (mam tam SAL z zajączkiem w trakcie pracy)

  To chyba wszystko co wymyśliłam sobie do robienia w wolnym czasie.Tylko czy mi czasu wolnego na to starczy?

Brawa wielkie dla tych co wytrwali do końca:) Chyba nigdy tyle nie napisałam. Trzymajcie za mnie kciuki.

Pozdrawiam serdecznie-Mięta 

10 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Ambitne plany tak trzymać

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w tym roku :)))
  Ja na razie zdecydowałam się na 4 zabawy łącznie z moją, ale myślę, że jeszcze dwie się zmieszczą w moich możliwościach.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe,że przesadziłam..zobaczy sie w trakcie :)

   Usuń
 3. Ambitnie. Ja sie zapisalam tylko na jedna: nowy haft na nowy rok... I na razie mi wystarczy.-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj Kochana to będę podglądać. Ja w tym roku postanowiłam pokończyć to co zaczęte, a i dzieci się troszkę porodzi więc bez zabaw będę miała ręce pełne roboty :). Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie się działo :)
  Bardzo się cieszę, że nadal będziesz kontynuowała naukę szydełka tunezyjskiego. Myślę, że dopiero w przyszłym miesiącu przygotuję nową lekcję, tak aby na spokojnie można było skończyć zadaniem osiemnaste. Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze się za nie nie zabrałam. Trochę chorowałam i zupełnie nie miałam do tego głowy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ja się nigdy nie nudzę, ewentualnie może mi się nic nie chcieć;)

   Usuń
 7. Aniu, trzymam kciuki bowiem sporo pracy przed Tobą :) Wiem bo sama w zeszłym roku na sporo zabawa się zapisałam i trochę tego narobiłam, W tym za to się ograniczam do minimum :) Wierze, że Tobie sie uda, cieszę się też ogromnie że i na moje zabawy się zapisałaś mam nadzieję że Ci się spodobają :)

  OdpowiedzUsuń