środa, 6 marca 2019

229. Prośba .

Witam :)

      Dziś chciałabym prosić o pomoc dla sześcioletniego Kubusia. Kuba jest synkiem mojej znajomej. Mieszkają dosłownie jeden blok wcześniej. 14-stego lutego jak grom z jasnego nieba na rodziców chłopca spadła straszna wiadomosć. Zdiagnozowano u niego guza pnia muzgu! 
Ja wiem, że bardzo dużo ludzi choruje ostatnio na choroby nowotworowe, i równie dużo dzieci. Niestety ja nie mogę pomóc tak jakby chciała, ale może  znajdą się osoby, które się na przykład jeszcze nie rozliczyły z podatkam i zechciałyby przekazać 1% .
 "...jedyną szansą jest  współpraca z nowo otwartą kliniką w Zurichu. To w tej chwili jedyne miejsce na świecie, gdzie lekarze mogliby się podjąć zrobienia biopsji guza. Leczenie za granicą daje szansę na terapię lekiem ONC201, który jest obecnie w fazie badań klinicznych, a w dłuższej perspektywie szansę na bardzo kosztowną terapię w Monterey. "
Banerek na pasku bocznym od razu przekierowuje do strony fundacji.

Pozdrawiam serdecznie-Mięta

5 komentarzy:

 1. 1 % mam rozliczony, ale można też inaczej pomóc, więc pomogę.
  Dzięki za wizytę u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziców Kubusia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow. Trudna historia. Jak moge tyle pomoge ...

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie już poszedł 1% do Wojtka. Ale może organizowane są jakieś kiermasze czy licytacje na fb? Jeżeli bedzie coś organizwoane ta daj znać to coś podeślę na ten cel. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń