wtorek, 28 stycznia 2020

273. Bazgrołki, zentangle-miasto nr 1 Chełmno

Witam:)

   O takich miastach jak: Paryż,Venecja czy Florencja mawia się, że są Miastami Miłości. A wiecie, że my w Polsce też mamy takie miasto? Jest nim....uwaga....fanfary,tru,tu,tu...Chełmno  :) Wiedzieliście? Ja niestety nie. Dowiedziałam się przy okazji odwiedzin na blogu  Małgosi . Zapraszam do niej, tak ładnie pisze o Chełmnie, że ja nie potrafię. Małgosia bierze udział w wyzwaniu rysunkowym ogłoszonym przez panią Danutę Popowicz .
Ponieważ można się w każdej chwili dołączyć to pomyślalam sobie, że przyda mi się trochę rękę poćwiczyć....I miałam rację, mały rysuneczek, niby nic wielkiego a trzęsła mi się dłoń jak u jakiejś schorowanej staruszki :(
Fakt, że dziewczęciem już dawno nie jestem, ale staruszką też jeszcze nie....no chyba, że moje dłonie twierdzą co innego...
 W każdym bądź razie dowiedziałąm się też, że w Chełmnie w ostatnim czasy organizowane jest dużo koncertów, to i nutki się w rysunku trafiły i serduszka :) 
 Karteczka ma boki po 9 cm jak należy, ale czy tego typu rysunek mieści się w wytycznych Zentangle, to niestety nie wiem. Mam trzy miasta do odwiedzenia w trybie ekspresowym :) 

Na dziś tylko tyle. Pozdrawiam serdecznie-Mięta :)

5 komentarzy:

 1. Przepiękny rysunek! Moim zdaniem genialnie to ujęłaś, motywy świetnie pasują, bardzo ładnie połączyłaś cała kompozycję, no i wydaje mi się, że jak najbardziej wpisuje się to w styl Zentangle. Cieszę się, że przyłączyłaś sie do zabawy :).

  OdpowiedzUsuń
 2. No i piękne, muzyczne serducho powstało!
  Byłaby fajna karteczka na Walentynki :-)
  Pozdrawiam serdecznie 😃

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się z podjęcia wyzwania. :) Bardzo ładny i subtelny rysunek. Z niecierpliwością czekam na kolejne! Serdecznie pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serducho pierwsza klasa :D
  Super że bawisz się z nami ;-)
  Pozdrawiam ciepło i czekam na więcej !

  OdpowiedzUsuń